Ресторація Шпігеля: місто Хмельницький, вулиця Володимирська 63, телефон: 067 310 0093 

Awesome Stories

Upcoming Events

Меню

Фото

Контакти

Вул. Володимирська, 63

Тел.: (067)310-00-93

Орієнтири:
– кінотеатр ім. Шевченка
– готель “Прикордонний” (Жовтневий)
– парк ім. Шевченка (навпроти входу в ресторацію)

Про ресторацію

Смачна, сучасна локальна кухня з родзинкою. Наша кухня є місцевою, з використанням продуктів нашого краю. Деякі наші рецепти записані ще в XIX ст., але представлені в сучасній інтерпретації. Ошатності ресторану надають стильні, якісні меблі.

Дивлячись на них, можна зрозуміти, що сучасність залишається по той бік дверей, а переступаючи поріг нашого закладу, ти поринаєш у минуле.

Відкривши меню, розумієш, що тут настільки просто і легко, бо немає важких незрозумілих назв для страв. Меню невелике, але там є все, що потрібно, і людина не має проблем з вибором. Доки гість чекає на замовлення, він може почитати про історію нашого міста, подивитися картини.

Манера обслуговування має підтримуватися зручним сервіруванням столів, для нашої атмосфери та нашої кухні, без пафосу, з простотою, вільним спілкуванням з нашими відвідувачами та комфортом.

Особливим в нашому ресторані є вечірній час. Ввечері тиха музика, затишна атмосфера, запалені свічки та бій годинника переносять гостей у минуле, і здається десь ось-ось вийде власник будинку сам Ісаак Шпігель.

Головна

Ресторація Шпігеля - це заклад, що розташований в центрі міста Хмельницького (колишній Проскурів). Один з перших цегляних будинків Проскурова. Побудований на початку 1900-х років Ісааком Шпігелем - відомим приватним нотаріусом.

Ресторація ШпігеляВ наш час ця будівля вважається однією із культурних та історичних пам'яток міста Хмельницького. В будинку відчувається подих історії, який ми зберігаємо і наповнюємо не тільки в архітектурі, дизайні, документах, фото старого міста, але й в гастрономічних наїдках.

Наша кухня Подільського краю, деякі рецепти беруть початок у ХХ столітті, але подані в сучасній інтерпретації. Ми принципово не використовуємо магазинні продукти готового виробництва. Наші кухари власноруч випікають хліб, готують йогурти, сири, локшину, напої, соуси з продуктів, на які багатий наш Подільський край. Велику увагу приділяємо стравам, які готуються в печі, і саме це надає їм своєрідну унікальність.

Атмосфера в Ресторації завжди гостинна! І вся метушня нашого століття залишається за дверима. Звучання тихої музики, запалені свічки переносять гостей у минуле і, здається, ось-ось вийде власник будинку - сам Ісаак Шпігель - і скаже: "Дякую усім гостям за ваш вибір!"

У нас ви можете не лише насолодитися унікальними стравами подільської кухні, але й познайомитися з історією Хмельницького (або Проскурова, якщо по-старому). В історії нашого міста тісно переплелися впливи кількох культур, насамперед української, єврейської та польської. Це переплетіння відображається і в смаках нашої кухні. На запашний український хліб ми намазуємо пікантний форшмачок, після густого, як у бабусі, борщу в нас можна з'їсти польської рульки, німецького шніцеля чи котлеток зі щучої ікри, якими славилися місцеві євреї. У настоянках, окрім знаменитого подільського хрону чи калини, ми використовуємо також лимони і приправи, якими ще в середньовіччі на Поділлі торгували турецькі купці. Так що історія у нас не лише на стінах, у фото й документах старого Проскурова, але й у тарілках і чарках. Заходьте і спробуйте історію на смак.

Ресторан-музей «Ресторація Шпігеля», м. Хмельницький, вул. Володимирська, 63. Ресторація Шпігеля - смачно з історією.

Ключові слова: Ресторація Шпігеля, Шпігель Хмельницький, ресторация Шпигеля, ресторація Шпігеля меню, ресторация Шпигеля меню, Шпигель Хмельницкий.

Ресторація Шпігеля Хмельницький