Ресторація Шпігеля: місто Хмельницький, вулиця Володимирська 63, телефон: 067 310 0093 

Про ресторацію

Смачна, сучасна локальна кухня з родзинкою. Наша кухня є місцевою, з використанням продуктів нашого краю. Деякі наші рецепти записані ще в XIX ст., але представлені в сучасній інтерпретації. Ошатності ресторану надають стильні, якісні меблі.

Дивлячись на них, можна зрозуміти, що сучасність залишається по той бік дверей, а переступаючи поріг нашого закладу, ти поринаєш у минуле.

Відкривши меню, розумієш, що тут настільки просто і легко, бо немає важких незрозумілих назв для страв. Меню невелике, але там є все, що потрібно, і людина не має проблем з вибором. Доки гість чекає на замовлення, він може почитати про історію нашого міста, подивитися картини.

Манера обслуговування має підтримуватися зручним сервіруванням столів, для нашої атмосфери та нашої кухні, без пафосу, з простотою, вільним спілкуванням з нашими відвідувачами та комфортом.

Особливим в нашому ресторані є вечірній час. Ввечері тиха музика, затишна атмосфера, запалені свічки та бій годинника переносять гостей у минуле, і здається десь ось-ось вийде власник будинку сам Ісаак Шпігель.